Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

İƏD üzrə nümayəndələr


Neftçala rayon İcra Hakimiyyəti Başçısının İƏD üzrə nümayəndələri haqqında

M Ə L U M A T

Vəzifəsi

Soyadı, adı, atasının adı

Əlaqə telefonu

Neftçala şəhər İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Əzizov Elşad Əşrəf oğlu 

3-49-88

2

Müavin

Rzayev Fətulla Sədrəddin oğlu 3-49-98

3

Mühasib

Mehdiyev Emin Fərhad oğlu

//---//

4

Mühəndis

Kamalov Əli İslam oğlu

//---//

 5

Aparıcı mütəxəssis (kargüzar)

Qədirova Səmayə Yahya qızı

3-30-95

Bankə qəsəbə İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Nağıyev Tarel Tarix oğlu

52-2-21

2

Müavin

Cəlilova Dürnisə Vaqif qızı

52-2-23

3

Mühasib

Əlihüseynov Əlifağa Yarmamməd oğlu

//---//

Həsənabad qəsəbə İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Paşayev Ağaş Valeh oğlu

66-4-23

2

Müavin

Hüseynov Fətalı Ədalət oğlu

66-3-23

3

Mühasib

Əliyeva Aytac Səfər qızı

//---//

Xıllı qəsəbə  İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Məmmədov Namiq Xanoğlan oğlu

44-1-07

2

Müavin

Əliyev Elçin Absalam oğlu

//---//

3

Mühasib

Razzaqov Yusif Salman oğlu

//---//

Aşağı Surra kənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Mehdiyev Elçin Kərim oğlu

64-2-47

2

Müavin

Rəhmanov Böyükağa Abasağa oğlu

//---//

3

Mühasib

Ağalarov Emin Mircəfər oğlu

//---//

Aşağı Qaramanlı kənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Yaqubov İsmayıl Hilal oğlu

62-2-36

2

Müavin

Əliyev Zahir Razzaq oğlu

62-2-24

3

Mühasib

Bağırov Emin Kərim oğlu

//---//

Boyat kənd  İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Qəfərov Asif Səfər oğlu

61-2-31

2

Müavin

Sadıqova Nigar Pirverdi qızı

//---//

3

Mühasib

İsmayılov Şirinbala Kamil oğlu

//---//

Cəngan kənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Abdiyev Şahin İsarza oğlu

57-2-17

2

Müavin

Ələkbərov Hüseyn Əvəz oğlu

57-2-18

3

Mühasib

Əhmədov Seyran Fikrət oğlu

//---//

Yuxarı Qaramanlı kənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Abıyev Yalçın Malik oğlu

53-2-85

2

Müavin

Ələkbərli Elxan Oruc oğlu

//---//

3

Mühasib

Kərimov Tural Gülməmməd oğlu

//---//

Tatarməhlə kənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

vakant

44-1-83

2

Müavin

Əlizadə Elvin Gündüz oğlu //---//

3

Mühasib

Ağayev İlkin Əlisafa oğlu //---//

Yenikənd kənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Ələkbərov Şəhriyar Babaş oğlu

58-1-42

2

Müavin

Vakant

//---//

3

Mühasib

Mahmudov Ruslan İlqar oğlu

//---//

Kürkənd kənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Bayramov Asif Bayram oğlu

3-19-07

2

Müavin

Vakant

//---//

3

Mühasib

Əkbərova Gülcənnət Əflatun qızı

//---//

Sarıqamış kənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Zeynallı İldırım Mafil oğlu

59-1-31

2

Müavin

Bəşirov Ramel Şakir oğlu

//---//

3

Mühasib

Rzayev Mikayıl Əlisəfa oğlu

//---//

Xol Qarabucaq kənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Əsgərov Gündüz Çingiz oğlu

68-1-71

2

Müavin

Zamanov Həzrət Vüqar oğlu

//---//

3

Mühasib

Allahverdiyev Abdin Habil oğlu

//---//

Xol Qaraqaşlı kənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Əhmədli Talıb Ramil oğlu

68-1-54

2

Müavin

Əhmədov Hilal Nəhməd oğlu //---//

3

Mühasib

Sadıqov Elnur Çingiz oğlu

//---//

Qaçaqkənd kənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Nəhmədzadə Ülvi Sənan oğlu

65-2-19

2

Müavin

Abuşov Məhəmməd İbrahim oğlu

//---//

3

Mühasib

Məmmədov Soltan Təvəkkül oğlu

//---//

Qırmızıkənd kənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Qasımov Fərid Tapdıq oğlu

55-1-34

2

Müavin

Nağıyev İqbal Asif oğlu

//---//

3

Mühasib

Abıyev Cavid Məhərrəm  oğlu 

//---//

Xəzər kənd İƏD üzrə nümayəndəlik

1

Nümayəndə

Gözəlov İlham Pilağa oğlu

56-2-16

2

Müavin

Bədəlov Xanlar Şivəxan oğlu

//---//

3

Mühasib

Nəbiyeva Məhluqə Paşa qızı

//---//

 

Keçidlər